Ohlasy

18-Nov-2019
CCNA1-FINAL

 

 


18-Nov-2019
CCNA3-FINAL

 

 

 


18-Okt-2019
CCNA4-FINAL

S Pánom Grellnethom som absolvoval štyri semestre CCNA t.j. 1 – 4 pričom som momentálne ukončil CCNA 4 a musím povedať, že tieto štyri semestre sieťovej gramotnosti mi dali veľký rozhľad v oblasti sietí, ktorým sa chcem v budúcnosti venovať. Bol to najlepšie strávený čas do mojej budúcnosti a tak tiež investované peniaze. Pán inštruktor vniesol do vyučujúcich labov v daných kurzoch niečo „svoje“, čo vždy obohatilo daný výklad keďže má veľký rozhľad v sieťovej oblasti. Je to naozaj na slovo vzatý odborník. Ako som už spomínal momentálne som absolvoval CCNA 4 nad 80 %, získal som Voucher a chcem ísť na kompozitnú skúšku 200-125 a ďalej pokračovať v pokročilých kurzoch. Ďakujem Backa.


22-July-2019
CCNA1-FINAL

 

 


26-June-2019
CCNP-SWITCH-Final
Kurzy odporucam kazdemu kto chce pracovat so sietami a povazujem ich za vyborne investovany cas a peniaze do studia, s moznostou vyskusania si konfiguracie na realnych zariadeniach. Dakujem za vsetky kurzy a verim ze sa este uvidime na securite. Juraj

Dakujem za opat pre mna prinosny kurz tykajuci sa prepinania a features s tym suvisiacimi. Kazdopadne ma to obohatilo po teoretickej (vdaka spravnemu tzv. Grellnethovskemu vykladu) a praktickej stranke.
A kolegom drzim palce pri pokracovani v studiu 😉 S pozdravom, Palo

NOTE from August-5-1019:
Dobrý večer,
Chcel by som sa pochváliť, že som dnes spravil SWITCH cert (967/1000) a zároveň by som teda aj potvrdil že by som mal záujem aj o TSHOOT kurz o ktorom sme sa bavili.
Prajem pekný zvyšok leta
Matej Meleg


9-Apr-2019
Route-FINAL
Každopádne, neviem ci mam u Vás ešte prihlášku na securitu ? (aj CCNA-SEC aj CCNA-CyberSec), ak nie tak si ju podam, mal by som o ne záujem keď sa budú otvárať.
Plus som sa chcel poďakovať za vedomosti, rady a motiváciu a váš prístup.
Určite vás budem odporúčať všetkými desiatimi a ak to vydá určite sa s vami rád uvidím na ďalšom kurze. Ďakujem, Milan.


26-Mar-2019
CCNA1-Final

 

 

 


21-Febr-2019
CCNA3-Final


7-Febr-2019
CCNA-cert 200-125 feedback

Dnes som úspešne spravil CCNA 200-125 exam. Tu je môj feedback k testu: Na prípravu ku skúške som použil viacero učebných materiálov: Cisco curriculá, OCG, Udemy, Google, vaše Labbooky atď. Pripravoval som sa asi mesiac ale mal som počas toho aj skúšky v škole, takže občas som sa musel zamerať hlavne na školu a dat si chvíľu pauzu s Ciscom. Samotné otázky si myslím neboli veľmi ťažké, otázka na konfiguráciu bola iba jedna(cca 10 comandov) plus dve otázky kde bolo treba pomocou show comandov odpovedať na otázky. Časový limit je myslím si dostatočný na bezproblémové stihnutie všetkých otázok. Týmto by som aj vám chcel poďakovať za CCNA4 semester. A môžeme ísť na ROUTE.
Čo sa týka tých voucher timerov bolo to myslím ako ste písali, ešte by som dodal že som musel čakať asi 5 dní kým som mohol requestnut voucher a ďalších cca 5 dní od requestu kým som ho mohol použiť.  Ďakujem.


14-Dec-2018
CCNP-ROUTE-Final

Final Cisco CCNP ROUTE Final Cisco CCNP ROUTES kurzom CCNP ROUTE som nadmieru spokojny. Bol to moj prvy kurz s p. Grellnethom a musim povedat, ze jeho nadsenie a zapalenie pre problematiku sa prenasa priamo umerne na studentov. Pacilo sa mi, ze prednasky ku kazdej teme boli vycerpavajuco informativne a mohli sme sa interaktivne zapajat. Odporucam kazdemu, kto sa pripravuje na cert. skusky alebo si chce doplnit znalosti z tejto problematiky. Peter B.


12-Dec-2018
CCNA1-Krimp+Final

Cisco CCNA1 Final Cisco CCNA1 Krimpovanie Ethernet UPT


27-Nov-2018
CCNA4-Final
Cisco CCNA4 FinalCCNA4 kurz bol môj prvý u p.Grellnetha, takže som veľmi uvítal, že sme Laby vykonávali na reálnom hardvéri, kedže pri mojich predchádzjúcich kurzoch na strednej škole sme využívali iba PacketTracer.
Kurzy určite odporúčam, každý kto má rád sietarinu bude spokojný a kto zatiaľ nemá tak po skončení kurzu určite bude. Na záver by som chcel poďakovať p.Grellnethovi.
Matej


29-Okt-2018
CCNA2-Final


28-Sept-2018
CCNA-Sec-Final
Pochvala panu Grellnethovi za vyborny a odborny pristup v ramci studia CCNA Security.
Aj napriek tomu ze sa venujem bezpecnosti v praxi, mi stúdium rozsirilo a obohatilo znalosti v ramci niektorych oblasti tykajúcich sa konfiguracie bezpecnosti sieti. Palo


12-Sept-2018
CCNA3-Final
Na Cisco kurzy p. Grellnetha som dostal dokonca odporucanie od mojho sefa, ktoreho on sam ucil este pred 10 rokmi a chvalil jeho svojsky sposob vyucby. Rozhodne odporucam a mienim pokracovat dokym sa da.
Vsetko dobre! Zdravi Michal Korchanik


30-Aug-2018
CCNA-200-125 Feedback

Po absolvovaní všetkých 4 kurzov (od CCNA 1 až po CCNA 4) sme získali skutočne veľa dôležitých a využiteľných informácii s ktorými sa bežne stretávame aj v komerčenj praxi. Pán Grellneth všetko podrobne vysvetlil a hlavne mal vždy otvorený prístup ku otázkam, pričom nám vždy dal pohľad ako sa na problém pozriet tak aby sme tomu skutočne rozumeli a vedeli odpoveď prečo je to tak. Ďakujeme a veríme že sa ešte uvidime na ďaľsích kurzoch. Dalibor a Jakub.


15-Aug-2018
CCNA2-Final
S kurzom som bol veľmi spokojný. Veľkou výhodou boli dostupné CISCO zariadenia, takže hneď po teoretickej časti sme si mohli vyskúšať praktickú. Taktiež veľkým plusom bolo dostatok času na individuálny prístup, kedy inštruktor vysvetlil a pomohol, keď sme niečomu nerozumeli.  Jednoznačne vrelo odporúčam. S pozdravom, Pavol Palkovič


2-Aug-2018
ICND2-Feedback

Dobry p. Grellneth, len sa chcem pochvalit, ze som prave spravil ICND2 a ze je to aj Vasou zasluhou. Velmi pekne dakujem za to najlepsie vysvetlovanie ake som zazil a tesim sa na dalsie kurzy. Dufam len, ze sa mi podari konecne zacat uplatnovat vedomosti v praci, aby som sa rozbehol. Jano.


12-Jul-2018
CCNA4-Final


10-April-2018
CCNA3-kurz


06-April-2018
CCNA1-Final
Kurz CCNA1 bol pre nás, ako študentov STU FEI v podstate opakovanie, ale aj napriek tomu sme mali možnosť sa naučiť aj veci, ktoré sme v škole nepočuli. Ak by som mal zhodnotiť stretnutia s p. Grellnethom, tak určite 5/5. Ukázal nám rôzne pohľady na jednu a tú istú problematiku. Bolo v podstate nemožné odísť z priestorov netlabu a neodniesť si aspoň 3/4 z výkladu. Samozrejme si kurz vyžadoval aj samostatné štúdium, teda  nájsť si zopár hodín na čítanie s porozumením. Kurikulá sú písané angličtinou jednoduchou na pochopenie s veľa príkladmi, quizmi a ďalšími rôznymi pomôckami, takže priestor na otázky sme prakticky nevyužili. Ako by p. Grellneth povedal : „No-brainer“. Chýbalo možno trochu viac práce na hardware, ale verím, že toho si ešte v budúcnu užijeme dosť. Takže ak to mam zhrnúť, tak perfektná lekcia anglického jazyka a základy sietariny v jednom.

Patrik


07-Febr-2018
CCNA2-FINAL
Kurz CCNA-2 je v porovnaní s CCNA-1 veľmi záživný a človek sa nedostáva ku kapitolám ktoré by boli vyslovene nezaujímavé alebo by ich bolo ťažko dočítať. Pán inštruktor Grellneth vie každú hodinu oživiť aj informáciami navyše, ktoré rozšíria rozhľady a často krát hlavne napomôžu ku dostatočnému pochopeniu daného učiva. Na každom sedení sme sa dostali ku konfiguráciám a pri akomkoľvek probléme sme sa mohli obrátiť na inštruktora a zaručene sme sa nakoniec dostali ku zdarnému výsledku. Nebolo hodiny kedy by sme sa nenaučili niečo nového a tento kurz môžeme určite odporučiť každému komu sa čo i len trošku pozdával kurz CCNA-1, pretože konečne sa dostanete ku „železu“ a teda k tomu čo je na tom všetkom najväčšia zábava. Pravdou je že bez pravidelného domáceho štúdia je úspešné ukončie veľmi náročné, ale ak sa len trošku človek do toho pustí a bude sa chcieť niečo nové naučiť, tak má dobrú perspektívu pokračovať ďalej. Dobre je postavený aj LAB-book podľa ktorého sa konfiguruje a taktiež dostatok počítačov a zariadení v labe a teda sa všetky labáky robia veľmi dobre.

Ďakujeme a veríme že kurz CCNA-3 bude pokračovať v podobných koľajoch
Dalibor a Jakub, študenti FEI.
ccna2-feb2018

20-Dec-2017
absolvent CCNA1-CCNA4
Pan Grellneth, vcera som presiel skuskou 200-125 tak som si na Vas spomenul a rovno som si povedal, ze Vam napisem. Chcel by som sa Vam podakovat za 4 semestre v NetLabe, nacerpal som z Vasich kurzov velmi vela vedomosti. Vas svokor mal pravdu, prvych 100labov je vzdy najtazsich. Ja by som to mozno poupravil aj na prvych 500 labov pretoze stale je co skumat a ucit sa.

Feedback ku skuske pre buducich premozitelov: Odporucam ucit sa minimalne z 3 a viac zdrojov (kniha, papiere z netacad/curricula, google a pod.). 120minut na 64 otazok (z toho 2-3 su laby) je tak akurat. Na zaciatku dostanete 15 minut na oboznamenie sa s „vyklikavatkom“ a celym priebehom testu. Tieto minuty sa vam nepocitaju ku 120. minutam na test takze ziaden stres. V teste su otazky napisane zrozumitelne, avsak davajte si pozor na negacie pripadne na otazky, v ktorych moze jedno slovicko zmenit uplny vyznam celej otazky. Preto si otazku treba precitat aspon 2-3x. Niektore otazku su very-very easy ale pri niektorych stravite aj 3-4minuty pretoze odpovede su velmi podobne. V testlete a simlete ziadne velke multiarea OSPF topologie so 40. routrami necakajte. Jednoduche zadanie typu dokonfiguruj/otroubleshootuj „to a to“ aby fungovalo „toto a toto“ = 10-15 commandov a lab je vyrieseny. good luck:)

(ak by ste si ma nahodou nepamatali – Misko a Julka (veduca), uplne vzadu pri okne cca 2roky dozadu)
Michal Maar
p.s.: Stastne a vesele Vianoce!


23-Nov-2017
CCNA2-Final


14-Nov-2017
CCNA3-kurz
Kurz CCNA3 splnil presne moje očakávania a posunul moje vedomosti znovu o krok ďalej. Špičková úroveň inštruktora, kvalitné študijné materiály a do toho vložený čas a energia zabezpečili posun vpred. Teším sa na ďalší kurz a prajem všetko dobre akadémii ccna.sk.
Jan Mackovič


21-Sept-2017
CCNA4-kurz
S panom Grellnethom som absolvoval vsetky 4 kurzy CCNA, kde som mal moznost sa naucit nie len ako funguju siete(teoria), ale hlavne PRECO funguju, tak ako funguju(prax).Co prikladam ako velke plus, je ze p. Grellneth bol casto krat ochotny natiahnut kurz koli nam (stalo sa ze aj o 1/1,5 hod. 🙂 ), aby nam vysvetlil, ked nam nieco nefungovalo v konfiguracii na zariadeniach a vzdy to dotiahol do konca.
Urcite odporucam kazdemu, koho zaujimaju siete a chce sa v tomto smere zdokonalit.

Matus, absolvent CCNA1-CCNA4


11-August-2017
CCNA2-kurz

 

 


1-June-2017
CCNA1-kurz
Kurz je časovo náročný. Treba študovať materiály a pripravovať sa na testy, ale určite to stojí za to. Obsah je výborne vysvetlený a keď boli nejaké problémy tak inštruktor, s vysokým stupňom redundancie, bol vždy ochotný všetko vysvetliť. Kurz CCNA1 ponúka náhľad do fungovania sietí a určite ho odporúčam každému koho nebaví iba sedieť pri počítači a programovať, ale chce aj niečo vytvoriť a postaviť. A aj keď je cesta k prvým 100 labom dlhá, určite sa oplatí.
Ďakujem,
Rado Tvrdak, GJH student


12-Apr-2017
CCNA4-kurz
Absolvovanie CCNA 4 bolo pre mňa najmä kvôli práci časovo náročné. To bol pre mňa asi jediný predpoklad úspešnosti, aby človek dostal na konci pass z oboch častí. V praxi to znamená že si treba nájsť čas a načítať materiály. Pre praktickú časť je zase dôležité všetko poctivo nakonfigurovať do routrov, čo tak isto zaberie čas. Našťastie sa mi podarilo nájsť dostatok času a síl a teší ma že som spravil. Rozmýšľam nad komerčnou skúškou 200-125 na ktorú som získal zľavu a pokračovaní v CCNA5 bridge, resp. CCNP. Overall positive, aj keď to mal pán inštruktor so mnou občas ťažké 🙂
Peter z BA

Mam uspesne absolvovany stvrty semester CCNA kurzu, kde som si opat rozsiril svoj obzor a vedomosti o nieco nove. Najviac ma zaujali temy NAT, IPsec a troubleshooting, s ktorym sa casto stretavame v praxi. Labaky a vyklad lektora ako vzdy na vybornu, a taktiez ma dostatocne pripravili na zaverecny final. Odporucam tento kurz aj ostatnym a ja budem urcite pokracovat dalsim kurzom. Dakujem.
Daniel, student FEI


28-Mar-2017
CCNA3-kurz


8-Febr-2017
CCNA2-kurz
Inštruktor: vynikajúci vedomostne, pedagogicky. Vedel vysvetliť a bol ochotný pomôcť. V mojej pracovnej sfére by som to charakterizoval ako vysokú profesionalitu.
Výbava a priestory: vynikajúce možnosti na labovanie. Inštruktor poskytol LABBOOK so stručným popisom prakticky využiteľných príkladov.
Celkovo som úplne spokojný a teším sa na ďalšie kurzy. Získal som pevné základy na ktorých budem vedieť ďalej stavať.
Odporúčam každému kto sa vážne chce naučiť veci a nie len absolvovať tzv. rýchlokurz geniality.
Samozrejme, vo veľkej miere je vyžadované individuálne samoštúdium kurikúl na webe netacad. Oceňujem aj dostupnosť a kvalitu týchto materiálov.
Jano

 

 


15-Nov-2016
CCNA1-kurz
Kurz Ccna1: Introduction to networks bol pre mna ako študenta STU v podstate opakovanie prebratého učiva zo školy. Prístup lektora bol príjemný miestami sme viedli témy ktoré vôbec nesúviseli s učivom, napriek tomu prispeli k tomu, aby som sa na tomto kurze cítil že ma niečo učí. Pozitívne hodnotím krimpovanie káblov a neobmedzený prístup do študovne. Do budúcnosti by som však v tomto prvom kurze možno pridal viac praktických skuseností s hardwareom.
Hodnotenie: 4,5 CISCO switchov  / 5 tich.
Dakujem p. Grellneth este raz za kurz; Michal FEI student
ccna1-foto

 

 


8-Nov-2016
CCNA5-Bridge 200-125 kurz
Kurzy prekonali vsetky ocakavania, spokojst aj s obsahom aj s instruktorom aj s vybavenim labaku a silno odporucam hocikomu kto ma zaujem. Dakujem.
Kubo „Happy“ student FIIT

Som ziakom gymnazia Grosslingova a kurz mi odporucil kamarat. Absolvoval som 5 kurzov.Povodne som si chcel iba rozsirit rozhlad. Podarilo sa mi pochopit zaklady sietariny. Okrem ineho , kurzy ma akosi dotlacili ku komercnej skuske, a bez tohto kurzu, by som najskor nad certifkatom ani neuvazoval. Vyklad instruktora je  jasny, ochotny odpovedat na najroznejsie otazky (dokonca aj moje), curicula su vacsinou zrozumitelne napisane. Laby na zivom zeleze mi naozaj pomohli porozumiet problematike a zlepsili moje troubleshootovacie skilly.
Dakujem Jano
bridge5-foto


25-July-2016
CCNA4-kurz
V krátkosti – po 4. semestri konštatujem, že každý si z kurzu vezme minimálne to čo potrebuje a navyše sa chtiac-nechtiac do vašej vedomostnej siete zachytia mnohé ďalšie zaujímavé „sieťové“  poznatky, ktoré sa nepochybne zídu. Inštruktor vás do toho zasvätí so silným prepojením teórie s praxou.  Je otvorený otázkam a pripravený pomôcť. Ako bonus je na lekciách zábava – jednoducho vie ako vás udržať v pozornosti a v strehu 😉 Česť výnimkám, ale sám sa človek sotva naučí toľko ako s pomocou skvelého inštruktora a reálneho „železa“.
Takže: odporúčam odporúčam 🙂
Tak ešte raz ďakujeme, bola to celkom zábava 🙂
Veľa šťastia,
Júlia
CCNA4-Jul2016


20-June-2016
CCNA1-kurz
Instruktor: Mal zrozumitelny vyklad s nazornymi ukazkami, v pripade nejasnosti dodatocne vysvetlil.
Materialy k vyucbe: Kurz obsahoval lab-book kde boli obsiahnute priklady na preopakovanie rozoberanej latky. Taktiez laboratorium bolo vybavene zariadeniami na ktorych sa dalo jendoducho demostrovat pouzitie vysvetlovanej latky (oboznamenie sa s Routerom, Switchom a zakladnymi commandmi).
Prezentacie: Jednotlive moduly boli zrozumitelne napisane no trosku casovo narocnejsie a rozsiahlejsie no latka sa da jednoducho z nich pochopit.
Celkovy dojem: Kurz mi objasnil moje zaklady v sietovych technologiach a dal odpovede na niektore nejasnosti. Momentalne sa pripravujem na CCNA 2 s cielom dalsieho zlepsenia sa.
Dakujem, Dominik.

Cisco kurzy na internáte Mladosť je skvelá voľba pre všetkých študentov FEI a FIIT, pretože to vaši budúci zamestnávatelia ocenia a často krát požadujú. K dispozícii je moderný lab na precvičovanie skúseností a  prípadné samo štúdium. Kurzy trvajú síce 4 hodiny ale čas nevnímate, kedže sa snažíte prijať čo najviac nových informácií, ktoré sú servírované skvelou formou- skvelé prirovnania, takže si všetko ľahko zapamätáte.  Pri akýchkoľvek nejasnostiach sme dostali skvelé vysvetlenie od prednášajúceho a vždy sme našli riešenie pri troubleshootoch. Môžem všetkým len odporúčať.
Ivana
CCNA1-jun2016


13-May-2016
CCNA3-kurz
Som študent strednej školy ktorý sa na základe ohlasov od brata dostal na tento kurz a musím povedať že s kurzami som veľmi spokojný. Kurzy beriem ako potenciálne prilepšenie v budúcnosti pri pracovnom uplatnení ale aj využitie poznatkov na vysokej škole. Za veľké plus považujem živé konfigurovanie routerov a switchov priamo v Labe ako aj veľmi jednoducho a hlavne zrozumiteľne vysvetlené témy či pohotové odpovede na všelijaké špekulačné otázky typu Nat v Nate. Tieto kurzy by som odporučil každému ktorý sa chce v budúcnosti venovať v práci networkom a routerom či už pre zlepšenie slovnej zásoby z angličtiny alebo hodnotu týchto kurzov na CCNA/CCNP úrovni pri pracovných pohovoroch, ktorá je často krát ešte väčšia ako vyštudovaná vysoká škola ako mi bolo referované z niekoľkých rôznych zdrojov.
Timo, CCNA 1-3
photo 2-6photo 3-5


20-Mar-2016
CCNA1-kurz
Na kurze CCNA 1 som si preopakoval a zlepsil svoje vedomosti v subnetovani. Hodiny boli zrozumitelne . Prednasajuci vysvetloval vsetko zrozumitelne napr. rozpravka o pocitaci  ci praca s wiresharkom. S kurzom som bol spokojny a tesim sa na dalsie kurzy.
Dakujem, Boris
photo 2-4


5-Feb-2016
CCNP-ROUTE
Kurz CCNP route, je pre ludi, ktori to myslia vaznejsie so sietami. Kazde stretnutie sa venovalo teoretickej aj praktickej casti, v teoretickej casti sa presli zaklady z CCNA routovania, pridali sa rozsiahlejsie moznosti konfiguracie jednotlivych routovacich protokolov, ich redistribucii, taktiez o BGP, IPv6 atd…  V praktickej casti, sme na vybranych laboch, odskusali a otestovali funkcnost zapojeni, a nasledne sme riesili aj rozsiahlejsie moznosti konfiguracie, tiez sme zistovali a odstranovali pripadne problemy, na ktorych sa dala najlepsie pochopit dana topologia. Kurz urcite odporucam, lektor Vam kedykolvek pomoze a usmerni Vas, netreba sa bat prihlasit, ak aj mate mozno nedostatky z CCNA urovne, daju sa doucit a mozno aj lepsie pochopit na laboch, ktorych je naozaj dostatok.
dakujem, Milan

Na kurze oceňujem najmä fakt, že študent si má možnosť vypočuť výklad teórie, ktorý obsahuje najpodstatnejšie záležitosti spolu s pridanou hodnotou – vlastným know-how po viacerých rokoch praxe inštruktora. V tom je hlavný rozdieľ oproti samoštúdiu, pri ktorom trvá pochopenie problematiky omnoho dlhšie.
Podľa môjho názoru bolo rozvrhnutie času na teóriu a praktickú časť primerané. Obsahovo kurz spĺňal očakávania. Priestoru na praktické laby nikdy nie je dosť 🙂 ale v kurze ho bol dostatok.
Poradie preberanej problematiky mi vyhovovalo. Lektor sa vyzná v danej problematike a tiež ho sieťové technológie bavia. Ochota pomôcť a poradiť bola na každom stretnutí a tiež bol vždy priestor na otázky.
Marian


18-Dec-2015
CCNA2-kurz
Dovolím si ešte krátky feedback zo školenia:
Formou pravidelných stretnutí na týždennej báze sa študent naučí podstatne viac, má viac času, aby si medzi stretnutiami látku zopakoval, načítal literatúru a vyplnil potrebné testy, napr. cez víkend.
Potom je možné sa viac venovať prakticky technológii – routrom a switchom, čo vnímam ako veľké plus.
Prístup pána Grellnetha som ako školiteľa vnímal veľmi pozitívne. Na  školení som sa naučil počas svojho 4-ročného pôsobenia vo firme z rôznych školení najviac, čo je aj jeho zásluhou. Budúci rok by som pokračovať aj ďalej v kurze CCNA3.

Forma školenia 10/10 – sedem stretnutí po 4h, niekedy sme bývali aj 30min dlhšie
Vybavenie 10/10 – síce na gymnáziu, ale učebňa mala všetko čo sme potrebovali, takže to nevnímam ako nevýhodu. Práve naopak, bolo to blízko 🙂
Tutor: 10/10 – snaha vysvetliť tak aby študent pochopil a získal aj praktickú zručnosť.

Ďakujem,
Peto


12-Nov-2015
CCNA1-kurz
Cisco kurz CCNA1 bol pre mňa dobrou skúsenosťou a určite by som ho odporučil tým, čo majú záujem nakuknúť do sveta sieťových technológii. Boli  ste veľmi  dobrým inštruktorom a hlavne ste vedeli človeka motivovať  k učeniu sa modulov.  Postup preberania jednotlivých modulov mi vyhovoval, nakoľko mi už niektorá problematika bola známa. Na prednáškach boli preberané najdôležitejšie časti jednotlivých modulov. Prednášanie bolo veľmi zrozumiteľné.  Samotné CISCO curriculá sú časovo náročné kvôli svojej podrobnosti a množstvu cvičení v PT. Ale ako sa hovorí : „Prvých sto labov je najťažších“.
Milan

S kurzom som bol velmi spokojny, naucil som sa do podrobna zaklady siete, v moduloch bolo vsetko dobre a zrozumitelne,vysvetlene ako aj na labakoch. Pacili sa mi quizy a testovacie otazky v moduloch, ktore ich ozvlastnili ako aj ulohy v PT. Urcite kazdemu odporucam tento kurz a uz sa tesim na dalsi ktory planujem absolvovat.
Daniel
ccna1-nov-2015


25-Sept-2015

CCNA2-kurz

Na kurze oceňujem hlavne lektorov štýl vysvetľovania. Na “stretnutí“ vysvetľuje veľmi  jednoduchým a hravým spôsobom tak, že danú problematiku pochopí snáď každý. Ak aj nie, tak je lektor ochotný učivo zopakovať znova a znova… Ďalej oceňujem časovú flexibilitu, vždy sme všetci v kurze našli spoločný termín na ďalšie stretnutie, ktorý vyhovoval všetkým. CCNA kurzy sú všeobecne náročné na čas. Vyžadujú si hodiny čítania curricul ak chce mať študent z kurzov aj nejaký úžitok, ale rozhodne sa tomu nebrániť! 🙂

Mišo


29-July-2015

CCNA1-kurz

Kurz CCNA v Ynet je v prvom rade motivujúci. Aj keď človek príde na kurz s minimálnou motiváciou, lektor dokáže potiahnuť za správne strunky a motivovať.

Systém kurzu je prispôsobený dôležitosti a obtiažnosti jednotlivých kapitol – najdôležitejšie (často aj najnáročnejšie) časti sú prebrané prednostne, a tak je dostatok času na pochopenie dôležitého obsahu.

Kvalitný pack vedomostí, ktoré si človek môže odniesť je však len vo vlastnej réžii. Lektor sprevádza a je otvorený prípadným otázkam. Na prednáškach vysvetlí tie časti, ktoré silno zaváňajú praxou – takže jadro celej veci. Obal okolo jadra je výborne spracovaný v jednotlivých kapitolách virtuálnej Cisco Academy.

Odporučila by som kurz akémukoľvek vysokoškolákovi, ktorý má chuť po skončení školy bez problémov a so slušným platom sa zamestnať. A pritom to nie je až tak ťažké a už vôbec nie nudné. Vyžaduje si to hlavne čas – ktorý vysokoškolské štúdium väčšinou prináša. Treba začať už v prvých ročníkoch, vtedy bude výsledná úroda najšťavnatejšia!

Julia

ccna1-jul2015


25-June-2015

Absolvoval som v tejto akadémii zatiaľ CCNA1 a CCNA2 kurzy a určite budem po CCENT skúške pokračovať aj ďalej. Ako pracujúci človek oceňujem najmä flexibilitu pri dohadovaní stretnutí s inštruktorom a zhovievavosť pri vymeškaní. Inštruktor vysvetľuje tématiku pútavo a zrozumiteľne, a aj pre niekoho, kto so sieťami nerobí a nikdy to neštudoval, je ľahšie to vďaka výkladu pochopiť. Pri záverečnej skúške je inštruktor náročný a veľa vyžaduje, ale aspoň si tak môžte byť istí, že ak prejdete CCNA tu, nebudete mať s komerčným certifikátom problém. Skôr bude problém prejsť final exam tu:) Celkovo hodnotím kurz veľmi kladne – kvalitné výukové materiály, možnosť praxe na reálnych zariadeniach, obsiahle, ale neúnavné prednášky. Definitely worth your money.

Lukáš, absolvent CCNA1 a CCNA2


12-June-2015

Instruktorsky CCNA4 kurz:

Po  absolvovaní CCNA4 musím skonštatovať, že to celé malo zmysel. Najväčším prínosom pre mňa bola práca na reálnych zariadeniach. Bola som spokojná aj s prednáškami a príkladmi na tabuli, kde bola vysvetlená podstata problematiky. Tie  prednášky, ktoré sme mali k dispozícií sú super. Je mi jasné, že nedá sa vyhnúť celej Cisco terminológii a preštudovaniu učebných textov, ak to človek bude v živote používať alebo učiť.

Myslím si, že štúdium Cisco sa dá absolvovať, ak je na druhej strane tak skúsený odborník ako Vy, ktorý nemá problém pripojiť sa na zariadenie pohrabať sa v ňom a identifikovať chybu, prípadne navrhnúť riešenie. Veľmi si cením ukážku týchto praktických zručnosti.

Mária


18-May-2015

instruktorsky CCNA3 kurz:

Feedback ku inštruktorovi: odbornosť je výborná, to vidno.

Martin

Ja osobne som s tymto kurzom spokojny: od vedenia prednasok az po pomoc s labmi.

Zaujimavo vysvetlene podstatne principy jednotlivych okruhov + mnemotechnicke „rozpravky“.

Mirko

S kurzom som veľmi spokojný ako aj s radením modulov. Čo sa týka kompetentnosti lektora, vybrali nám veľmi dobrého. Myslím, že radenie modulov bolo dobré, bolo málo priestoru na laby.

Jozef


20-Apr-2015

Je vidno, ze Inštruktor je zapálený pre vec, o jeho odbornosti niesu žiadne pochybnosti. Veľmi príjemné prostredie, ktoré nieje zaťažené politikou a problémami akademickej sféry. Ak sa chcete niečo nové naučiť, rozšíriť obzory ccna.sk je správna voľba. Veľmi oceňujem hands on experience, možnosť „sa hrať“ na reálnom železe.

Juraj; CCNA1

ccna1-krimp

 

 

 


 

14-Mar-2015

I would  like to appreciate the hard, honest and interesting sessions held by Igor. I liked his interactive methodology of teaching and as well as the patient and helpful character along the period.

Best regards

Ahmad Fahim,  Cisco Krakow GSC Incubator Special Training in Bratislava

Vieden1


8-Okt-2014

Inštruktor je nanajvýš ústretový a látku vysvetlí, väčšina učenia však, prirodzene, bude na Vás. Oceňujem profesionalitu vyučujúceho ako aj istú, nie neprekonateľnú náročnosť kurzu. Budete si naň musieť vyhradiť čas, no tie vedomosti za to stoja.

Lukáš, Bratislava, CCNA2


10-Jul-2014

Absolvoval som vsetky 4 kurzy CCNA v tejto akademii. Bol som spokojny s kazdym kurzom, narastala motivacia ist dalej, hodiny boli viac prakticky zamerane, mali sme vela casu si vyskusat priamo na HW prave preberanu latku daneho kurzu. Instruktor kurzov je profesional vo svojej oblasti, stretnutia nam vedel prisposobit, aby kazdy mal moznost pochopit prave preberanu latku. Odporucam urcite, ak Vas zaujima oblast pocitacovych sieti hlbsie alebo len prave neviete co by ste v buducnosti v IT smere robili.

Milan, student Bratislava, absolvent CCNA1-CCNA4

V akademii som absolvoval zatial vsetky 4 kurzy CCNA  ako pripravu na priemyselny certifikat Cisco Routing & Switching. Momentalne cakam na otvorenie kurzu CCNP resp. CCNA Security, ktory chcem absolvovat tiez v tejto akademii. Vsetky kurzy CCNA urcite nepatria k lahkym a certifikat nedostanete len za ucast, ale ziskate skutocne prakticke a nevyhnutne teoreticke vedomosti, ktore sa vam neskor zidu. S priebehom kurzu a s kvalitou vyucby instruktora som bol spokojny. Instruktor preferoval vyskusanie si praktickych zrucnosti na realnom sietovom hardveri co je podla mna velmi dolezite najma pre buducu „sietarsku“ prax. Kurzy v tejto akademii urcite odporucam vsetkym potencionalnym zaujemcom.

Marian, MatFyz student


Note: Rozbehnutie nasej Cisco akademie v priestoroch GJH datujeme od maja 2013. Myslienka zverejnovat ohlasy studentov vznikla az v juli 2014.